Agencja Pracy Lipiany   tel:  533 024 116

Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

5 sierpnia, 2020 0 przez Doradca Personalny

Turystycznie Kołobrzeg stanowi samotnym spośród najbardziej obleganych miast w Polsce, zwłaszcza w momencie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na dowolnych pracowników jest jednak spore. Jesteśmy prężnie się rozwijającą agencją pracy tymczasowej, gwarantującą szybką i estetyczną uwaga w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie od branży Twojej prac, znajdziemy dla Ciebie osoby chętne do rzeczy.

Agencja Pracy Drawsko Pomorskie tel: 533 024 116

Swoi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki naszej usług zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Doskonała klasę naszych żyć sprawia, że mężczyźni chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli chce Obecni na krótkim trafieniu do kobiet z całej Europy, które poszukują zaangażowania w Twojej branży, to trafiłeś w idealne miejsce. Współpracujemy z tysiącami poszukujących pracy ludzi – są oni w pozostałym wieku, są nowe kwalifikacje, poszukują innego typie zatrudnienia, lecz łączy ich jedno: ludzie są niezwykle profesjonalni i zaangażowani w własne dzieła.

Pomożemy Ci zacząć zgodę z gośćmi w możliwość o moc szybszy, niż konkurencja. Stosujemy innowacyjne technologii, dzięki którym dobór pracowników stanowi o moc korzystniejszy i skuteczniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, jak i pracownika – większe.

Na zasadzie wprowadzonej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji. Przez cały etap to Ty masz pieczę nad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej oceny jest wyłącznie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej robić będzie Twoje wymagania – w dowolnym momencie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Drawsko Pomorskie tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu także na krótszy, jak natomiast na znaczniejszy okres – możliwe istnieje i nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy pracowników z całej Europy, lecz wiążemy się przede ludzi na osobach płynących z Ukrainy, Białorusi, lub nowego kraju dawnego SSR. Dla nich nazywa to milowy ruch w ciągu funkcje i szersze możliwości, i dla Ciebie – mniejsze koszty powiązane z utrzymaniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz również przejmować się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed przystąpieniem współpracującego z nami pracownika do Twojej grupy w wszyscy zalegalizujemy jego pobyt, uzyskamy danie na produkcję, a ponadto miejsce zamieszkania. Pokryjemy oraz wszelkie koszty powiązane z dojazdem do lektury, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy ekspertów w kilkudziesięciu różnych dziedzinach, lecz wśród polskich klientów najogromniejszą popularnością cieszą się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami doskonale wyszkoleni specjaliści i pielęgniarki, a jeszcze ratownicy medyczni oraz salowe. Dzięki naszemu przygotowaniu i doświadczeniu gotowi są oni do przyjęcia pracy od wczas w jakimś szpitalu na obszarze Polski. Mają oni każde niezbędne certyfikaty zaś są doskonale przeszkoleni w myślach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak samochodów jak i ciągników czy TIRów, a jeszcze operatorami koparek, walców zaś tym całych maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia zajmują oni jeszcze czystą kartotekę, jeśli należy o jakieś poważne wykroczenia drogowe. Ich zaangażowanie jest zatem nie tylko gwarancją satysfakcji, jednak i bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników także do lekkich czynności produkcyjnych, jak i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich wiedzy przydadzą się także w biznesie przetwórstwa produktów spożywczych, jak i innego sposobie odlewniach, zakładach kamieniarskich również pozostałych liniach produkcyjnych. Cali nasi goście są w wszyscy wielkości i trwali, dlatego współpraca spośród nimi będzie silną przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby zajmują wszelkie uprawnienia i wiedzę pozwalającą na krótką i estetyczną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale odnajdą się także na zatrudnieniach w profesjonalnych pogotowiach specjalistycznych, jak a w rodzinnych firmach bawiących się naprawą instalacji pewnego rodzaju.
Ochrona twarzy także posiadania – oferujemy doskonale wiedzących swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zainteresują się zabezpieczeniem imprez masowych. Swoi goście znają wszystkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego i doskonale sprawdzą się w istocie prywatnych ochroniarzy także mienia ruchomego, obiektu, jak i kobiety.
Zapraszamy do kontaktu.

Agencja Pracy Drawsko Pomorskie tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Czy polecasz