Czyszczenie dywanów – jaki odkurzacz piorący wybrać?

Czyszczenie dywanów – jaki odkurzacz piorący wybrać?

26 lutego, 2022 0 przez Doradca Personalny

Odkurzacz jest podstawowym wyposażeniem każdego domu. Kiedyś odkurzacze to były proste urządzenia o jasnej funkcji: zbieranie śmieci z dywanów i podłogi. Dzisiaj, kiedy nasze meble i dywany są coraz bardziej wymyślne, potrzebujemy rozwiązań, które ułatwiają czyszczenie i pranie dywanu albo kanapy. Na szczęście coraz więcej producentów w swoich ofertach oprócz tradycyjnych odkurzaczy proponuje tzw. odkurzacze piorące, które oszczędzają czas i przede wszystkim pieniądze.

 

Odkurzacz piorący? Co to takiego

 

Tak naprawdę jest to tzw. odkurzacz wodny, ale posiadający funkcję prania. Dzięki tej funkcji wypierzesz dywan, kanapę, a nawet fotel. Tego typu urządzenie świetnie sprawdzi się u posiadaczy aut. Odkurzacz piorący posiada dwa pojemniki — jeden na zabrudzenia, a drugi na wodę z detergentem.

 

Jak to działa?

 

Najpierw odkurzacz wytwarza pianę, którą spryskujemy dywan albo kanapę. Później urządzenie zasysa brudną wodę do drugiego pojemnika. Bardzo często w takim pojemniku jest zamontowany filtr, który oddziela zabrudzenia od wody.

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zadbać o czystość swojego domu bez korzystania z usług specjalnych firm, które za dość sporą opłatą zrobią dokładnie to samo, a urządzenia, z których będą korzystali, są takie same, jak odkurzacz który kupiłeś lub chcesz kupić.

 

Dobrym pomysłem jest dokupienie do takiego urządzanie wsparcia w postaci mopa parowego lub parownicy.

 

Odkurzacz piorący, a auto

 

Jeśli posiadasz samochód, oczywistym faktem jest, że należy o nie zadbać. Nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Odkurzacz piorący, na swoim wyposażeniu ma wiele końcówek, które ułatwiają czyszczenie różnych powierzchni. Czyszczenie tapicerki w aucie? Twój nowy nabytek na pewno Ci w tym pomoże. Zaschnięte plamy dla zwykłego odkurzacza są nie do pokonania, ale sprzęt piorący na pewno da sobie z nimi radę.

 

Jaki odkurzacz wybrać?

 

W wielu elektromarketach wybór tego typu urządzeń jest ogromny. Niektóre wyglądem przypominają tradycyjne odkurzacze, ale ich możliwości są znacznie większe. Praktycznie każda licząca się na rynku drobnego AGD firma w swojej ofercie ma urządzenia piorące. Oczywiście wygląd to nie wszystko. W przypadku odkurzacza wodnego mają znaczenie takie rzeczy jak: siła ssąca, moc, liczba zbiorników oraz ich pojemność. Jeśli masz duże pomieszczenie do posprzątania kup odkurzacz o większej mocy i większych zbiornikach. Ważnym elementem takiego zestawu jest siła ssąca urządzenia, im jest ona większa, tym łatwiej odkurzacz radzi sobie z zabrudzeniami. Dość ważną rzeczą jest długość kabla zasilającego, a tym samym zasięg pracy takiego urządzenia.

 

Byłem, spojrzałem i … jest drogo.

 

Nie ma co ukrywać, że ceny odkurzaczy piorących znacznie różnią się od tradycyjnych modeli. Jednak kupując taki sprzęt, zyskujemy bardzo wiele. Nie zapomnij, że możesz również taki odkurzacz wypożyczać, aby jego zakup Ci się zwrócił. Jeśli masz znajomego, który ma sporo dywanów, warto kupić mu taki sprzęt na prezent. Na pewno się ucieszy. Taki wydatek jest sporym obciążeniem dla Twojego portfela, dlatego z pomocą przyjdzie Ci www.kredytomarket.pl.

 

Kredytomarket? Co to takiego

 

Kredytomarket.pl nie jest bankiem, tylko brokerem usług finansowych. Taki broker powstał po to, aby oszczędzić Ci formalności i ułatwić wszystko do maksimum. Wchodząc na stronę brokera, możesz wyliczyć wysokość miesięcznego obciążenia, jakie będziesz ponosić w przypadku skorzystania z usługi finansowej. Kredytomarket pokaże Ci najlepsze opcje na rynku. Co bardzo ważne, w porównaniach nie będą występować tylko banki, ale również firmy, które zajmują się usługami finansowymi.

 

Czy to sprawdzone i bezpieczne?

 

Tak i tak. Kredytomarket.pl jest w 100% bezpiecznym brokerem i został sprawdzony przez wielu użytkowników. Wielkim plusem brokera, są Agenci Terenowi. Jeśli w internecie nie czujesz się zbyt pewnie, wystarczy, że poprzez stronę zostawisz do siebie kontakt, a my zajmiemy się resztą. W krótkim czasie skontaktuje się z Tobą nasz Agent. Umówicie się na spotkanie i załatwicie wszystkie formalności, a Ty załatwisz wszystko w tradycyjny, papierowy sposób.

 

Jeśli Twój wymarzony odkurzacz piorący spogląda na Ciebie ze sklepowej półki, nie musisz się zastanawiać nad jego zakupem. Wejdź na stronę www.kredytomarket.pl, przelicz wszystko tak, aby domowy budżet nie ucierpiał i ciesz się z zakupu. Miłego sprzątania.

0 0 votes
Czy polecasz