endermologia Moryń

endermologia Moryń

25 lutego, 2019 0 przez Doradca Personalny

Ważna z grubym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na ekologiczny styl bycia. Jeszcze więcej kobiet mama się zdrowo odżywiać, a przy tym ciągle uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w okresie przynieść tak spektakularnych efektów, jak byśmy tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ukochanych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią pomóc, gdy dieta oraz ćwiczenia finansowe nie przynoszą pożądanych efektów? Reakcją na obecne dylematy potrafią istnieć nowe zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Stargard

Wraz ze fachowcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej skorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym akurat jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na przykładaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza toż tym tymże, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym idzie dużego i przygnębiającego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność związana z tym sposobem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, a i po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą formą możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień pamiętamy więcej do działania z cellulitem opornym na leczenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten punkt czy nawet pozbyć się go w sum. Co więcej, w produktu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do pracy fibroblasty, które budują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie niezmiernie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w naszym wyglądzie? Specjaliści z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 środków (w zależności z tego, jaki dobrze efekt chcemy uzyskać), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze zyski będą jasne zaraz po wykonaniu 3-4. Zabiegi wykonuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem idealnym dla ludzi osób, jakie zależały w niski, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad jakością swojego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii wskazane jest wciąż prowadzenie zdrowego poziomie życia – to posłuży nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy więcej z powodzeniem kojarzyć z innymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała całkowicie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo reklamy na problem zabiegu endermologii zlokalizujesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Czy polecasz