Leasing Resko  zadzwoń 887 332 665

Leasing Resko zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez Doradca Personalny

Leasing to bardzo ciekawa forma nabycia określonych przedmiotów. Zespala ze sobą dwie czynności: kredytu i dzierżawy.
Rzecz leasingowana na podstawie umowy nie jest twój, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Dziwnów

 

 

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż różne urządzenia, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi prosto nawiążesz kontakt przy pomocy prostej ankiety, zamieszczonej na stronie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a jest ich naprawdę niewiele) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Najważniejsze jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Dokonujesz wyboru auta, ustalasz warunki finansowania, aplikujesz online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Zyski działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne byś nie otrzymał. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie stłuczki, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejny plus to fakt, że nie musisz odkupowania samochodu, który leasingujesz. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Dziwnów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z płynnością finansową, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy człowiek może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zgadzamy się na zawarcie umowy, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który sobie wybraliśmy, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. Zawarta umowa określa, że posługujemy się autem, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Jasne jest, nie ma konieczności wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Dziwnów wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jest to więc bardzo dobre rozwiązaniejeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Dziwnów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Czy polecasz