Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Personalny

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – sam spośród najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak zwykły „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka dłuższa niż śmierć”, tym razem przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Stepnica gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest współczesny Wrocław. W mieście tym przystępuje do dużych morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje świadomości te posiadają zazwyczaj lek na sumieniu, a wymiar prawdy stanowi w związku do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w działalność Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem jednej oraz tej jedynej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest kluczowe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej propozycje Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle trudne i trudne śledztwo, w którym to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Zaczyna się wyścig z okresem, nikt nie chce dopuścić do drugich zbrodni.

Film niestety – na gruncie Polski – absolutnie nie dotarłem na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie że do tego dojść gdyż kina nie są w stanie pogodzić się na rzecz gdzie ten sam obraz jest wyświetlany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na prawda do wykonywania prac w momencie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wydzielany w kinach warunek tenże pragnie być osiągnięty. W niniejszym poziomie nie ma żadnych negocjacji. Film musi być dedykowany dla nich na wyłączność przez konkretny czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na podstawach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z opcje odtwarzania prac na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak sądzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni to trend – wyświetlanie obrazów na podstawach internetowych staje się coraz bardziej rozpowszechnione. Patrzą w tym wysoki potencjał. Patryk Vega ma także, iż istnieje zatem chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Stepnica gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która stanowi wystarczająco inna niż ja plus toż wszystko co przygotowywała do ostatniej chwili […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią historię i w ostatnią bohaterkę, tak oraz jestem możliwość, iż to podobnie będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, które są inne niż te, z których stanowię atrakcyjna do ostatniej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Stepnica gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do ustalenia w bliskich domowych kinach, realizacja ta pokazywana jest na salach kinowych na gruncie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a zarówno na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten utrzymywany jest jak dobrze wykonany – część spośród widzów myśli go zbyt spektakl łączący w napięciu do jednego końca. Mówią, iż stanowi w nim bardzo dynamiczna treść i popularna fabuła. Z kolejnej strony znajdziemy także większość osób przyciągającą uwagę na mniejszy montaż lub te gorszą jakość, niż w obecnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Stepnica gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to razem inny Vega. W tym filmie nie ma wielowątkowości charakterystycznej dla moich nowych filmów. Nie odczuwa też mieszania gatunków. Więc stanowi jednak dobry thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w toku obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do poprzedniego okresu nie są w stanie wykombinować jak ta scena się skończy. Istnieje wówczas pewnie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Stepnica gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Czy polecasz