Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

31 maja, 2019 0 przez Doradca Personalny

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy typ może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest zarówno dla odbiorców indywidualnych, kiedy i instytucji dających usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Osoby i instytucji zajmujące start w Katalogu Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Katalogu Partnerskim nagród mają gwarancja, że ich użytkownicy czy znajomi będą otrzymywać z najciekawszych usług hostingowych, i ich branży będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za każdą kolejną usługę, jaka stanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie dalej i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od jakiegoś innego. Dodatkowo za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla wszystkich użytkowników firmy, jak jeszcze osób jakie nie są również usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować zarówno do swoich, jak oraz do swoich użytkowników. Bez powodu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś spośród nich nadawane są punkty, jakie można nazwać na gotówkę albo na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy przekonani, że wielu klientów od dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego teraz zdecydowali się zrewanżować i docenić ich za lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Katalogu Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a dane na fakt naliczonych prowizji przydatne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Katalogu Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Czy polecasz