Spa Kołobrzeg Apartment Olymp

Spa Kołobrzeg Apartment Olymp

15 lutego, 2019 0 przez Doradca Personalny

SPA w Kołobrzegu, czyli o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w komfortowych warunkach. Kołobrzeg to istotne miasto, w jakim nie brakuje mieszkańców, zaś w sezonie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Bliżej Morza u Jacka z garażem

Jest tu i całkiem ogromna grupa kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają wygląd swojego zdrowia. Popularnością cieszy się również SPA Kołobrzeg, gdzie można poznać zabiegów upiększających, relaksujących albo nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy pamiętać, że są to zwłaszcza ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może sporo kosztować, jednak z pełną pewnością jest ważnym przeżyciem i możliwość na odpoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto poznać kilka hoteli, jakie w naszej możliwości posiadają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest ciężka – przylega do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Znajduje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą dzieli od morza zaledwie 280 metrów. Hotel posiada największą bazą SPA w Polsce – odnaleźć w niej wolno 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, strefę jacuzzi. Na obszarze obiektu spotyka się także kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg zajmuje się ogromną sławą pośród klientów, którzy zamierzają się również na sposoby upiększające, jak również lecznicze. W centrum spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest ponadto świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki standard pomocy w wymieszaniu ze dobrą pozycją i bardzo ciekawą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg dostępna jest dla turystów w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt dany stanowi w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełen rok dostępne są dla turystów i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku zatrzymał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawę w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można nazwać masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Stanowi toż wyłącznie część bardzo różnej oferty. Hotel posiada również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi oferowane w pakiecie zazwyczaj są nieco tańsze, dlatego tak wiele kobiet planuje się korzystać z takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to możliwość skierowana do osób poszukujących relaksu i odpoczynku w dobrej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to przedmiot zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Stanowi ostatnie innowacyjny ośrodek, który zamierza pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w malowniczej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 lokali o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym atutem obiektu jest przecież bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu spotyka się kompleks basenowy – goście hotelu mogą czerpać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel zatem nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, ale również inne zabawy dla dziewczyn w wszelkim wieku. Na obszarze obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla mężczyzn budowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest też zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w połowie uzdrowiskowej miasta. Od morza daje go tylko 200 metrów. Stanowi toż kolejne, wyjątkowo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W kolekcji hotelu znajdują się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

ma bardzo wysoką możliwością SPA oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA przylega do drinka z najnowszych w terenu. Na obszarze hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w jakich można korzystać z rzędzie zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a i jacuzzi. Dla kobiet chcących skorzystać z dużego relaksu zalecana jest grota solna, w której można oddychać pełną piersią, odnosząc się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Czy polecasz